Κλείσιμο Μενού

Πώς μπορούμε να σας βοηθήσουμε;

Τηλεφωνικός Κατάλογος

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ 
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΥ
ΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ2651 3 61100
FAX2651 0 75739
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ & ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΤΣΑΒΟΥ ΓΙΩΤΑ2651 0 26272 & 64617 & 2651 3 61105
FAX ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ2651 0 26355
ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ
ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2651 3 61103
ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ)2651 3 61102
ΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ2651 3 61101
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ, ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ2651 3 61163 &2651 3 61319
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ2651 3 61112
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ Δ.Σ. - ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2651 3 61113, 2651 3 61156
FAX2651 3 61160
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΩΝ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
ΔΟΓΟΡΙΤΗ ΑΝΝΑ2651 3 61110
ΜΑΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2651 3 61107
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε.
ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ2651 3 61108
ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2651 3 61111
ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ2651 3 61391
ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2651 3 61190
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -2651 3 61192
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2651 3 61115
ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ2651 3 61191
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΙ - ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΝΠΔΔ
ΓΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ,ΑΒΕΡΩΦ 102651 3 61355 & 2651 3 61377
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΛΕΙΑ2651 0 33333
ΛΙΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ,ΑΒΕΡΩΦ 102651 0 33333
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -2651 0 33333
FAX2651 0 34444
ΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- , ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ, ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΑΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΥΠΑΙΘΡΟΥ,ΚΩΛΕΤΤΗ 42651 3 61136
ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ, ΝΕΟΛΑΙΑΣ, ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ,ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ & ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ2651 3 61379
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2651 3 61368
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ2651 3 61320
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΠΛΑΝΗ 72651 3 61381
ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ2651 3 61106
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ-ΜΑΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2651 3 61107
ΝΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΝΤΙΔΗΜ. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΑΒΕΡΩΦ 62651 0 01004
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΚΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2651 0 01027
FAX2651 0 01046
ΚΑΤHΡΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ, ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ2651 0 31168
2651 3 61388
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ -ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΠΗ & ΒΡΕΦΟΝ/ΚΩΝ2651 0 01006
ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ2651 0 83950
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΑ2651 0 83942
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2651 0 72055
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΓΟΡΓΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2651 0 72055
FAX2651 0 72432
ΑΛΕΚΑ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ -ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΠΕΘΙ2651 3 61404
ΤΚ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ2651 0 81440 - 84493 FAX 26510 86204 - 81714
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2651 0 83946
ΔΚ ΕΞΟΧΗΣ2651 0 22342
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ2651 3 61022 - 61025
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
FAX2651 3 61024
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ26513 61815 - 26513 61800
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FAX2651 0 94218
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΛΙΟΥΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ26510 86274 - 81814
FAX2651 0 81814
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΣΙΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26510 91515 - 91105
FAX2651 0 93901
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ26510 41739
FAX2651 0 41739
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ26510 40211
FAX2651 0 45101
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΣΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6974530293
Δ/ΝΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΑΒΕΡΩΦ 6 ΙΣΟΓΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ
ΖΗΚΙΔΟΥ ΡΟΗ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ2651 3 61318 & 2651 0 01041
FAX2651 0 01047
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
ΓΩΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61393
ΔΡΟΥΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2651 3 61378
ΤΜΗΜΑ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ
ΖΑΛΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61378
ΠΑΔΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΖΑΓΟΡΙΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61311
ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2651 3 61311
ΠΛΕΣΙΤΗ ΒΑΣΩ2651 3 61365
ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
ΖΟΥΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61371
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2651 3 61315
ΚΛΙΤΣΑ ΑΛΕΚΑ2651 3 61315
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ2651 3 61376
ΝΤΑΜΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2651 3 61376
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΓΙΑ2651 3 61376
FAX2651 0 01047
ΤΜΗΜΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥ ΕΓΓΥΗΜΝΕΟΥ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ
ΤΣΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2651 3 61394
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ,ΑΒΕΡΩΦ 6 1ος ΟΡΟΦΟΣ
ΜΠΑΛΟΥΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΝ.ΠΡΟΙΣΤΑΜ Δ/ΝΣΗΣ2651 0 01017
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2651 0 01017
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ2651 0 01017
ΓΡΑΜΜΕΝΤΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ2651 0 01017
ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ2651 0 01017
ΜΑΚΡΗ - ΚΩΤΣΙΑ ΑΓΑΘΗ2651 0 01017
ΣΑΜΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ2651 0 01017
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9
4ος Όροφος
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ2651 3 61381
ΝΙΚΟΥ ΘΩΜΑΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ2651 3 61339
FAX2651 0 71825
ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΜΗΤΡΩΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ , ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9
ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΓΙΩΤΑ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 64107 , 2651 3 61354
ΜΑΛΑΚΟΥ ΔΩΡΑ2651 3 61336
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2651 0 64107
ΖΗΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2651 3 61336
ΝΙΤΑ ΕΥΔΟΚΙΑ2651 3 61345
ΠΟΥΛΙΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ2651 3 61335
FAX26510 64107
Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ,ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9
ΤΜΗΜΑ ΕΣΟΔΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61326
ΖΙΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2651 3 61374
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ2651 3 61373
ΤΜΗΜΑ ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑΤΩΝ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61373
ΦΑΝΗΣ ΤΖΗΜΟΣ2651 3 61373
3ος Όροφος
ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61328
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ2651 3 61312
ΖΑΝΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ2651 3 61327
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ2651 3 61327
ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ2651 3 61328
ΤΣΙΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ2651 3 61329
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑ2651 3 61329
ΤΜΗΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2651 3 61331
ΧΗΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ2651 3 61364
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ2651 3 61330
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ- ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ2651 3 61310
FAX2651 0 74441
ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61333
ΡΑΚΚΑ ΟΛΓΑ2651 3 61334
ΚΟΣΜΑ ΣΕΒΑΣΤΗ2651 3 61352
ΛΑΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 3 61334
ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2651 3 61385
ΜΠΑΣΟΥΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2651 3 61332
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ2651 3 61390
2ος Όροφος
ΕΘΝΙΚΟ ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
ΣΤΑΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ -ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61341
ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2651 3 61342
ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ2651 3 61340
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2651 3 61340
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
ΚΟΥΛΙΑΜΠΗ-ΜΠΟΥΝΤΖΑ ΒΑΓΓΕΛΙΩ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 83761
ΛΑΜΠΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ2651 3 61343
ΜΑΚΡΗ ΒΙΒΗ2651 3 61344
FAX2651 0 77729
ΤΜΗΜΑ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ -ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ2651 0 83762
ΚΩΤΣΙΑ ΒΑΣΩ-ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 83762
ΓΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2651 3 61351
ΛΩΛΗ ΚΛΑΙΡΗ2651 0 83762
ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΙΚΥ2651 3 61350
FAX2651 0 28267
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ, Καπλάνη 7-9
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61346
ΛΙΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2651 3 61372
ΜΑΛΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2651 3 61347
ΠΡΙΜΥΚΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2651 3 61347
ΙΣΟΓΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ ΤΑΜΕΙΟΥ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΚΗΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 0 71999 & 2651 3 61338
ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2651 3 61348
ΘΕΟΔΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ2651 3 61323
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΩ2651 3 61353
ΜΠΑΛΑΦΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ2651 3 61324
ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ2651 3 61324
ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ2651 3 61337
ΤΑΠ
ΜΠΛΕΤΣΑ ΟΛΓΑ2651 3 61375
ΓΡΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ2651 3 61321
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ2651 3 61322
ΤΜΗΜΑ ΕΣΟΔΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ
ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ2651 3 61325
ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΘΗΝΑ2651 3 61326
ΣΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2651 3 61326
ΤΖΙΑΛΑ ΜΑΡΙΑ2651 3 61375
Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9-11
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ
ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61383
ΒΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ2651 3 61383
ΒΡΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2651 3 61384
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2651 3 61382
ΤΣΙΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2651 3 61386
FAX26510 77689
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΗ & ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΟΣ2651 3 61359
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΤΣΙΑΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2651 3 61386
ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2651 3 61382
Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 4
ΔΡΟΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ2651 3 61316
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΦΛΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61316
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ2651 3 61397
ΠΑΡΗΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2651 3 61314
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2651 3 61366
ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ,ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ,ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ
ΡΑΠΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61398
ΛΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ2651 3 61356
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61403, 2651 0 21947
ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ2651 0 74234, 2651 3 61370
ΜΑΡΓΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ2651 0 74234, 2651 3 61313
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2651 0 74234, 2651 3 61399
ΒΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2651 0 74234, 2651 3 61317
ΓΑΚΗΛΑΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2651 0 74234, 2651 3 61369
ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 0 74234
FAX2651 0 74234
Δ/ΝΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ - ΜΟΥΛΑΙΜΙΔΗ & ΜΠΟΤΣΑΡΗ
ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ Δ/ΝΣΗΣ2651 3 61367
ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΛΙΕΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ- ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61165
ΜΑΜΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ2651 3 61165
FAX2651 0 31684
ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ
ΓΙΑΚΑΜΟΖΗ ΚΙΚΗ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 37477 & 2651 3 61358
ΛΙΤΣΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ2651 3 61166
ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2651 3 61166
ΒΟΒΛΑ ΤΖΕΝΗ - ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ2651 3 61169
ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2651 0 37477
ΜΙΡΙΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ2651 3 61166
FAX2651 0 31684
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ
ΜΠΑΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 37017
ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2651 0 37017
ΝΕΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ2651 0 37017
ΚΥΝΟΚΟΜΕΙΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ2651 3 61380
ΠΑΠΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ2651 3 61380
FAX
Δ/ΝΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ, ΚΩΛΕΤΤΗ 4
1ος ΟΡΟΦΟΣ
ΑΔΕΙΕΣ - ΚΑΤΟΨΕΙΣ ΧΩΡΟΥ
ΚΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2651 3 61124
ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΙΛΗΣ2651 3 61124
ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ2651 3 61124
ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΙΑ2651 3 61123
FAX2651 0 24861
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΓΚΡΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ2651 3 61132
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ2651 3 61132
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ2651 3 61134
ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΤΑΣΟΣ2651 3 61134
2ος ΟΡΟΦΟΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΥΘΑΙΡΕΤΩΝ - ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ
ΣΙΟΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61141
ΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ2651 3 61137
ΚΛΑΡΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2651 3 61142
ΧΑΤΖΗ ΧΑΡΟΥΛΑ2651 3 61142
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2651 3 61142
ΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2651 3 61141
ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ - ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ2651 3 61143
2651 3 61136
3ος ΟΡΟΦΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ2651 3 61363
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61180
ΒΑΝΑ ΜΑΚΡΗ2651 3 61179
ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΟΣΕΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΑΔΕΙΩΝ
ΜΟΥΣΑΦΙΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61147
ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΠΗΧΑ ΑΛΕΞΙΑ2651 3 61145
ΧΡΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ2651 3 61146
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2651 3 61147
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΥΛΩΝΑ - ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ2651 3 61144
ΣΙΟΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2651 3 61177
ΜΟΥΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ2651 3 61178
4ος ΟΡΟΦΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
ΔΟΥΛΗ ΜΑΙΡΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61148
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΤΑΕΡΙΝΗ2651 0 76506, 2651 3 61155
ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΛΑΧΟΥ ΧΑΡΑ2651 3 61152
ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2651 3 61153
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ , ΚΩΛΕΤΤΗ 4
Ισόγειο
2651 3 61176
Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΚΩΛΕΤΤΗ 14
ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ & ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΕΡΓΩΝ
3ος Όροφος
ΜΠΡΙΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ2651 0 83880-81
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2651 0 83880-81
ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ2651 0 83880-81
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2651 0 83880-81
ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 83880-81
ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ2651 0 83880-81
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ2651 0 83880-81
ΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2651 0 83880-81
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ2651 0 83880-81
2ος Όροφος
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ2651 0 83880-81
ΜΩΗΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ2651 0 83880-81
ΝΤΟΡNΤΑΙ ΜΑΡΙΑ2651 0 83880-81
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ2651 0 83880-81
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 83880-81
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 0 83880-81
ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ - ΖΑΝΕΤ ΙΩΑΝΝΑ2651 0 83880-81
1ος Όροφος
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2651 0 83880-81
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2651 0 83880-81
ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2651 0 83880-81
ΛΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2651 0 83880-81
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 0 83880-81
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΓΙΟΥΛΑ2651 0 83880-81
ΤΗΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ2651 0 83880-81
ΤΡΑNΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 0 83880-81
ΧΑΧΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2651 0 83880-81
ΜΠΑΛΑΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2651 0 83880-81
ΔΡΟΣΟΥ ΣΟΦΙΑ2651 0 83880-81
ΙΣΟΓΕΙΟ - ΤΜΉΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ
ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2651 0 83880-81 &2651 0 83760
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΩΝ ΟΓΑ, ΚΩΛΕΤΤΗ 14 ΙΣΟΓΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ2651 0 73328
FAX2651 0 73328
Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ & ΠΡΑΣΙΝΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ -ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ2651 3 61361
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ2651 3 61168 ,2651 3 61362
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ2651 0 31168
ΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ2651 0 31168
ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
ΕΠΟΠΤΗΣ - ΜΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2651 0 75555
ΒΑΡΤΖΩΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61395
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2651 0 31168, 2651 3 61362
ΝΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2651 0 31168, 2651 3 61362
ΣΤΟΥΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2651 0 31168
FAX2651 0 77805
ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
ΣΙΩΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 3 61396
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ2651 3 61396
ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 3 61396
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ2651 3 61396
ΤΜΗΜΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ - ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΩΝ
ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 0 25959
ΝΙΚΗ ΡΗΜΑ - ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑΔΟΥ2651 0 25959
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ2651 3 61405
ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ2651 3 61405
ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ & ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ,ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ,ΚΑΤΣΙΚΑ
ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ2651 3 61809
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟΥ, ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ 6
ΤΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2651 0 21797
ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΓΡΟΤΑΞΙΟ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΣ2651 3 61389
ΚΑΚΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2651 3 61405
ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2651 3 61389
ΜΠΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ2651 0 25959
Δ/ΝΣΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ,ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΠΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΝ.ΠΡΟΙΣΤΑΜ Δ/ΝΣΗΣ26510 01029
ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ2651 0 01024
ΕΥΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 01030
FAX2651 0 01030
ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
ΖΑΝΕΤΤΟΥ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗ ,ΑΝΔΡΟΥΛΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 01025
ΝΟΥΣΗ ΡΟΖΑΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ2651 0 26356
ΚΑΛΔΑΝΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ2651 0 26356
FAX2651 0 26856
ΓΡΑΦΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ2651 0 66493
ΚΕΟΣΕΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ2651 0 66493
ΜΑΡΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
FAX2651 0 66493
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΕΞΑΡΧΟΥ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 75131
ΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΑΒΕΡΩΦ
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΝΙΑΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, ΚΑΠΛΑΝΗ 11
ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -ΠΡΟΕΔΡΟΣ2651 3 61360 & 2651 0 01000
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ2651 0 01001
FAX2651 0 01018
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΝΙΑΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ , ΑΒΕΡΩΦ 6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΙΛΗ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ2651 0 01012
ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΕΤΗ2651 0 01019
ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΓΙΩΤΑ (ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ)2651 0 01002
ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ - ΠΥΡΣΙΝΕΛΛΑ
ΖΕΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ2651 0 21641, 2651 0 21645
ΚΟΜΠΟΥΛΗΣ ΑΚΗΣ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ2651 0 21617, 2651 0 21629, 2651 0 21653
ΝΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ2651 0 21641, 2651 0 21645
ΜΠΑΡΖΩΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΤΩΡΑ2651 0 21641, 2651 0 21645
ΜΑΛΑΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - ΔΡΑΣΥ2651 0 21641, 2651 0 21645
ΛΟΙΠΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
Δ/ΝΣΗ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ (ΚΕΠ)
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ
ΚΕΠ ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ,ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 42651 0 36668, FAX 2651 0 70173
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ2651 0 85800 2651 3 61121/61127
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ2651 3 6183, 2651 0 92279
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ2651 3 60731 - 60729
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ2651 0 94025 , 2651 0 94415
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ
ΣΤΑΥΡΑΚΙ2651 0 40211
FAX2651 0 45101
ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟ2651 0 42041
ΜΑΡΜΑΡΑ2651 0 41739
ΣΥΝΕΝΝΟΥΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΖΟΛΩΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ2651 3 61026
ΚΟΛΥΖΩΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ2651 3 61024
FAX2651 3 61024
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2651 0 91105
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2651 3 61700
FAX2651 0 93901
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ2651 3 61826
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ2651 3 61814
ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2651 3 61825
ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ2651 3 61834
FAX2651 0 94218
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2651 3 60714
ΑΥΓΕΡΗ ,ΤΟΥΣΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ2651 3 60726
ΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 0 81650
FAX2651 0 82604 & 81714
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ2651 0 86274, 2651 0 81814
FAX2651 0 81814
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ,ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ,ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΣΗΣ Δ.Ι.
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΜΕΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ2651 0 83940
FAX2651 0 75784
ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ2651 0 83942
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΑ2651 0 83942
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ- ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ2651 0 83943
ΣΤΡΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ2651 0 83958
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -ΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2651 0 83958
ΠΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ & ΑΘΛΗΣΗΣ2651 0 83962
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ -ΠΡΟΙΣΤ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ2651 0 83964
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΤΣΑΤΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ2651 0 83955
ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΣΗΣ - ΜΗΤΡΩΟΥ
ΜΑΤΣΗ ΞΑΝΘΗ2651 0 83957
ΖΥΓΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2651 0 83957
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ2651 0 83961
ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΒΟΤΣΙΚΑ ΑΓΛΑΙΑ2651 0 83950 & 2610 0 83944
ΣΟΥΛΑΚΗ ΑΛΙΚΗ2651 0 83950
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΣΙΨΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ2651 0 83959
ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2651 0 83959
ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2651 0 83947
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2651 0 83951
ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ, ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 2
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΚΑΤΙΑ2651 0 25429
ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΟΡΩΔΙΑ, ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 22651 0 83946
ΚΔΑΠ
ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΔΩΔΩΝΗΣ 352651 0 46220
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΤΖΗ 19,ΣΒΟΥΡΑ2651 0 37187
ΚΑΤΙΝΑΣ ΠΑΞΙΝΟΥ 8 , ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ2651 0 74644
ΡΟΔΑ,ΔΩΔΩΝΗΣ 352651 0 68565
ΣΧΟΛΗ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΧΟΡΟΥ2651 0 73657
ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ,ΔΩΔΩΝΗΣ 352651 0 48235
ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ, ΔΩΔΩΝΗΣ 352651 0 48235
ΔΗΜΟΤΙΚΟ PARKING2651 0 78355
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΔΕΠΕΙ), ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 55
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΩΝ2651 0 37780
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ2651 0 37078
FAX2651 0 74197
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΘΕΑΤΡΟ(ΔΗΠΕΘΕ) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ & ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ- ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2651 3 61404
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ2651 0 25670
ΚΟΥΤΣΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ2651 0 25670
FAX2651 0 73233
ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ2651 0 65670
ΔΗ.ΑΝ.Ε.Τ.Α.Ι
ΚΕΚΩΠ2651 0 32037 & 2651 0 20188
ΚΕΚΩΠ FAX2651 0 31043
ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙ2651 0 45581
ΟΙΚΟΣ ΕΥΓΗΡΙΑΣ2651 0 49808
Δ/ΝΣΗ Κοινωνικής Προστασίας- ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΖΙΟΒΑΡΑ ΣΟΦΙΑ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ2651 0 01051
ΤΣΙΩΤΣΗ ΕΥΘΑΛΙΑ2651 0 01049
ΚΑΠΗ ΠΟΛΕΩΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΚΑΠΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ 1α2651 305903
20 ΚΑΠΗ ΖΙΝΗΣ 122651 0 23239
30 ΚΑΠΗ Κ.Α ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19826510 78058
40 ΚΑΠΗ Α. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 626510 28352
50 ΚΑΠΗ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΖΕΡΒΑ 7926510 49905
60 ΚΑΠΗ ΠΙΝΔΟΥ 472651 0 39652
70 ΚΑΠΗ ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΤΣΗ 42651 0 83381
80 ΚΑΠΗ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 42651 0 67875
90 ΚΑΠΗ ΚΕΝΤΡΙΚΉ ΠΛΑΤΕΙΑ,ΠΕΔΙΝΗΣ2651 0 93263
10ο ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ 21,ΑΝΑΤΟΛΗ2651 0 66110
11ο ΣΠΗΛΑΙΟΥ 19,ΠΕΡΑΜΑ2651 0 81182
12ο ΖΩΣΙΜΑΔΩΝ 8,ΚΑΤΣΙΚΑΣ2651 0 92176
ΟΚΠΑΠΑ,ΑΒΕΡΩΦ 6
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ2651 0 01006
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΤΣΟΥΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ2651 0 01028
Δ/ΝΤΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΓΚΑΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2651 0 01031
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ,ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΏΝ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ Προγράμματα
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2651 0 01037
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΣΜΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2651 0 01045 -44
ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΖΟΒΑΡΑ ΒΑΣΩ2651 0 01034
ΔΟΥΒΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ2651 0 01042
ΛΙΓΚΑ ΖΩΗ2651 0 01035
ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΗ2651 0 01037
ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ2651 0 01033
ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ2651 0 01039
ΓΡΑΦΕΙΟ Προμηθειών
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ2651 0 01036
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ-ΜΗΤΡΩΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ
ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ2651 0 01032
ΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ2651 0 01015
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΑΜΕΣΟΛΑΒΗΣΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΛΙΩΛΗ ΑΛΕΞΙΑ2651 0 01043
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ,ΚΕΠΑΒΙ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ26510 30504
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ,ΚΑΤΣΙΚΑ
ΙΑΤΡΕΙΑ - ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ, ΚΕΠΑΒΙ
ΣΚΑΜΝΕΛΟΥ ΑΝΝΑ2651 304760
ΚΕΠ ΥΓΕΙΑΣ,ΑΒΕΡΩΦ 6
ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2651 361401
ΚΗΦΗ ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΩΝ,ΧΡΗΣΤΟΒΑΣΙΛΗ 19
ΤΗΛΗ ΣΟΦΙΑ26510 26994
ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΑΒΕΡΩΦ 6
ΤΣΟΥΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ26510 01028
ΞΕΝΩΝΑΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ2651 305714
ΥΠΝΟΤΗΡΙΟ ΑΑΣΤΕΓΩΝ,ΚΕΚΩΠ26510 73277
ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
ΘΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ2651 0 01021
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ-ΛΩΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2651 181028
1ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ,ΖΩΙΔΗ 12651 0 26385
2ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΥΡΣΙΝΕΛΛΑ 232651 0 26681
3ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΓΑΖΗ 22651 0 25901
4ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΙΩΝ,ΕΘΝΙΚΗ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 632651 0 65302
5ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ2651 0 74412
7ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΚΕΒΙΛ2651 0 27926
8ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ2651 0 91364
10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,25 ΜΑΡΤΙΟΥ 122651 0 81311
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ2651 0 47781
ΛΟΓΓΑΔΕΣ2651 0 52265
ΔΡΟΣΟΧΩΡΙ2651 0 58360
ΑΜΦΙΘΕΑΣ2651 0 81170
ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ (ΑΜΠΕΛΙΑΣ)2651 0 92828
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
1ος ΚΑΛΒΟΥ 42651 0 74196
2ος ΖΑΓΟΡΙΟΥ 2 & ΒΗΛΑΡΑ2651 0 78659
3ος ΜΟΛΟΣΣΩΝ & ΚΑΛΒΟΥ2651 0 21554
4ος ΚΑΛΟΥΤΣΙΑΝΗΣ,ΑΡΧ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ2651 0 25377
5ος ΚΙΑΦΑ,ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 312651 0 45563
6ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ,ΔΟΜΠΟΛΗ2651 0 42782
7ος ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ2651 0 55720
8ος ΣΕΙΣΜΟΠΛΗΚΤΑ,ΒΑΣ.ΚΟΝΤΟΥ2651 0 40157
9ος ΑΝΑΤΟΛΗΣ,ΠΟΝΤΟΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 32651 0 48356