Κλείσιμο Μενού

Πώς μπορούμε να σας βοηθήσουμε;

Τηλεφωνικός Κατάλογος

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ  
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΥ
ΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2651 3 61100
FAX 2651 0 75739
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ & ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΤΣΑΒΟΥ ΓΙΩΤΑ 2651 0 26272 & 64617 & 2651 3 61105
FAX ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ 2651 0 26355
ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ
ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2651 3 61103
ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ) 2651 3 61102
ΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2651 3 61101
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ, ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 2651 3 61163 &2651 3 61319
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ 2651 3 61112
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ Δ.Σ. - ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2651 3 61113, 2651 3 61156
FAX 2651 3 61160
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΩΝ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
ΔΟΓΟΡΙΤΗ ΑΝΝΑ 2651 3 61110
ΜΑΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2651 3 61107
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε.
ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2651 3 61108
ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2651 3 61111
ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2651 3 61391
ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2651 3 61190
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - 2651 3 61192
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2651 3 61115
ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2651 3 61191
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΙ - ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΝΠΔΔ
ΓΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ,ΑΒΕΡΩΦ 10 2651 3 61355 & 2651 3 61377
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2651 0 33333
ΛΙΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ,ΑΒΕΡΩΦ 10 2651 0 33333
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - 2651 0 33333
FAX 2651 0 34444
ΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- , ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ, ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΑΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΥΠΑΙΘΡΟΥ,ΚΩΛΕΤΤΗ 4 2651 3 61136
ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ, ΝΕΟΛΑΙΑΣ, ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ,ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ & ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ 2651 3 61379
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2651 3 61368
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2651 3 61320
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΠΛΑΝΗ 7 2651 3 61381
ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ 2651 3 61106
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ-ΜΑΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2651 3 61107
ΝΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΝΤΙΔΗΜ. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΑΒΕΡΩΦ 6 2651 0 01004
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΚΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2651 0 01027
FAX 2651 0 01046
ΚΑΤHΡΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ, ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ 2651 0 31168
2651 3 61388
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ -ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΠΗ & ΒΡΕΦΟΝ/ΚΩΝ 2651 0 01006
ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ 2651 0 83950
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΑ 2651 0 83942
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2651 0 72055
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΓΟΡΓΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2651 0 72055
FAX 2651 0 72432
ΑΛΕΚΑ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ -ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΠΕΘΙ 2651 3 61404
ΤΚ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2651 0 81440 - 84493 FAX 26510 86204 - 81714
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2651 0 83946
ΔΚ ΕΞΟΧΗΣ 2651 0 22342
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 2651 3 61022 - 61025
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
FAX 2651 3 61024
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 26513 61815 - 26513 61800
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FAX 2651 0 94218
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΛΙΟΥΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 26510 86274 - 81814
FAX 2651 0 81814
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΣΙΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26510 91515 - 91105
FAX 2651 0 93901
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 26510 41739
FAX 2651 0 41739
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 26510 40211
FAX 2651 0 45101
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ -ΣΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6974530293
Δ/ΝΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΑΒΕΡΩΦ 6 ΙΣΟΓΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ
ΖΗΚΙΔΟΥ ΡΟΗ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ 2651 3 61318 & 2651 0 01041
FAX 2651 0 01047
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
ΓΩΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61393
ΔΡΟΥΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651 3 61378
ΤΜΗΜΑ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ
ΖΑΛΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61378
ΠΑΔΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΖΑΓΟΡΙΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61311
ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2651 3 61311
ΠΛΕΣΙΤΗ ΒΑΣΩ 2651 3 61365
ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
ΖΟΥΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61371
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2651 3 61315
ΚΛΙΤΣΑ ΑΛΕΚΑ 2651 3 61315
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 2651 3 61376
ΝΤΑΜΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2651 3 61376
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΓΙΑ 2651 3 61376
FAX 2651 0 01047
ΤΜΗΜΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥ ΕΓΓΥΗΜΝΕΟΥ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ
ΤΣΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2651 3 61394
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ,ΑΒΕΡΩΦ 6 1ος ΟΡΟΦΟΣ
ΜΠΑΛΟΥΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΝ.ΠΡΟΙΣΤΑΜ Δ/ΝΣΗΣ 2651 0 01017
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2651 0 01017
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2651 0 01017
ΓΡΑΜΜΕΝΤΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2651 0 01017
ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2651 0 01017
ΜΑΚΡΗ - ΚΩΤΣΙΑ ΑΓΑΘΗ 2651 0 01017
ΣΑΜΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2651 0 01017
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9
4ος Όροφος
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ 2651 3 61381
ΝΙΚΟΥ ΘΩΜΑΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ 2651 3 61339
FAX 2651 0 71825
ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΜΗΤΡΩΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ , ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9
ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΓΙΩΤΑ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 64107 , 2651 3 61354
ΜΑΛΑΚΟΥ ΔΩΡΑ 2651 3 61336
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2651 0 64107
ΖΗΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2651 3 61336
ΝΙΤΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2651 3 61345
ΠΟΥΛΙΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ 2651 3 61335
FAX 26510 64107
Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ,ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9
ΤΜΗΜΑ ΕΣΟΔΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61326
ΖΙΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2651 3 61374
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2651 3 61373
ΤΜΗΜΑ ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑΤΩΝ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61373
ΦΑΝΗΣ ΤΖΗΜΟΣ 2651 3 61373
3ος Όροφος
ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61328
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2651 3 61312
ΖΑΝΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 2651 3 61327
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2651 3 61327
ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ 2651 3 61328
ΤΣΙΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ 2651 3 61329
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑ 2651 3 61329
ΤΜΗΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2651 3 61331
ΧΗΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2651 3 61364
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ 2651 3 61330
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ- ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 2651 3 61310
FAX 2651 0 74441
ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61333
ΡΑΚΚΑ ΟΛΓΑ 2651 3 61334
ΚΟΣΜΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2651 3 61352
ΛΑΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 3 61334
ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2651 3 61385
ΜΠΑΣΟΥΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2651 3 61332
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2651 3 61390
2ος Όροφος
ΕΘΝΙΚΟ ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
ΣΤΑΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ -ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61341
ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2651 3 61342
ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2651 3 61340
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651 3 61340
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
ΚΟΥΛΙΑΜΠΗ-ΜΠΟΥΝΤΖΑ ΒΑΓΓΕΛΙΩ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 83761
ΛΑΜΠΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2651 3 61343
ΜΑΚΡΗ ΒΙΒΗ 2651 3 61344
FAX 2651 0 77729
ΤΜΗΜΑ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ -ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ 2651 0 83762
ΚΩΤΣΙΑ ΒΑΣΩ-ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 83762
ΓΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2651 3 61351
ΛΩΛΗ ΚΛΑΙΡΗ 2651 0 83762
ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΙΚΥ 2651 3 61350
FAX 2651 0 28267
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ, Καπλάνη 7-9
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61346
ΛΙΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2651 3 61372
ΜΑΛΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2651 3 61347
ΠΡΙΜΥΚΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2651 3 61347
ΙΣΟΓΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ ΤΑΜΕΙΟΥ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΚΗΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 0 71999 & 2651 3 61338
ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2651 3 61348
ΘΕΟΔΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2651 3 61323
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΩ 2651 3 61353
ΜΠΑΛΑΦΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2651 3 61324
ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 2651 3 61324
ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2651 3 61337
ΤΑΠ
ΜΠΛΕΤΣΑ ΟΛΓΑ 2651 3 61375
ΓΡΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2651 3 61321
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2651 3 61322
ΤΜΗΜΑ ΕΣΟΔΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ
ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ 2651 3 61325
ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΘΗΝΑ 2651 3 61326
ΣΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651 3 61326
ΤΖΙΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2651 3 61375
Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΠΛΑΝΗ 7-9-11
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ
ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61383
ΒΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ 2651 3 61383
ΒΡΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2651 3 61384
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2651 3 61382
ΤΣΙΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2651 3 61386
FAX 26510 77689
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΗ & ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΟΣ 2651 3 61359
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΤΣΙΑΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2651 3 61386
ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2651 3 61382
Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 4
ΔΡΟΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ 2651 3 61316
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΦΛΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61316
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2651 3 61397
ΠΑΡΗΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2651 3 61314
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2651 3 61366
ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ,ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ,ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ
ΡΑΠΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61398
ΛΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2651 3 61356
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ - ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61403, 2651 0 21947
ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2651 0 74234, 2651 3 61370
ΜΑΡΓΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2651 0 74234, 2651 3 61313
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2651 0 74234, 2651 3 61399
ΒΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2651 0 74234, 2651 3 61317
ΓΑΚΗΛΑΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2651 0 74234, 2651 3 61369
ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 0 74234
FAX 2651 0 74234
Δ/ΝΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ - ΜΟΥΛΑΙΜΙΔΗ & ΜΠΟΤΣΑΡΗ
ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ Δ/ΝΣΗΣ 2651 3 61367
ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΛΙΕΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ- ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61165
ΜΑΜΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 2651 3 61165
FAX 2651 0 31684
ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ
ΓΙΑΚΑΜΟΖΗ ΚΙΚΗ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 37477 & 2651 3 61358
ΛΙΤΣΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ 2651 3 61166
ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2651 3 61166
ΒΟΒΛΑ ΤΖΕΝΗ - ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ 2651 3 61169
ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2651 0 37477
ΜΙΡΙΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2651 3 61166
FAX 2651 0 31684
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ
ΜΠΑΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 37017
ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651 0 37017
ΝΕΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2651 0 37017
ΚΥΝΟΚΟΜΕΙΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2651 3 61380
ΠΑΠΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ 2651 3 61380
FAX
Δ/ΝΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ, ΚΩΛΕΤΤΗ 4
1ος ΟΡΟΦΟΣ
ΑΔΕΙΕΣ - ΚΑΤΟΨΕΙΣ ΧΩΡΟΥ
ΚΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2651 3 61124
ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΙΛΗΣ 2651 3 61124
ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2651 3 61124
ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΙΑ 2651 3 61123
FAX 2651 0 24861
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΓΚΡΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2651 3 61132
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2651 3 61132
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 2651 3 61134
ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 2651 3 61134
2ος ΟΡΟΦΟΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΥΘΑΙΡΕΤΩΝ - ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ
ΣΙΟΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61141
ΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ 2651 3 61137
ΚΛΑΡΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2651 3 61142
ΧΑΤΖΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 2651 3 61142
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2651 3 61142
ΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2651 3 61141
ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ - ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2651 3 61143
2651 3 61136
3ος ΟΡΟΦΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ 2651 3 61363
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61180
ΒΑΝΑ ΜΑΚΡΗ 2651 3 61179
ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΟΣΕΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΑΔΕΙΩΝ
ΜΟΥΣΑΦΙΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61147
ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΠΗΧΑ ΑΛΕΞΙΑ 2651 3 61145
ΧΡΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2651 3 61146
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2651 3 61147
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΥΛΩΝΑ - ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 2651 3 61144
ΣΙΟΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2651 3 61177
ΜΟΥΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2651 3 61178
4ος ΟΡΟΦΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
ΔΟΥΛΗ ΜΑΙΡΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61148
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΤΑΕΡΙΝΗ 2651 0 76506, 2651 3 61155
ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΛΑΧΟΥ ΧΑΡΑ 2651 3 61152
ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2651 3 61153
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ , ΚΩΛΕΤΤΗ 4
Ισόγειο
2651 3 61176
Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΚΩΛΕΤΤΗ 14
ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ & ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΕΡΓΩΝ
3ος Όροφος
ΜΠΡΙΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ 2651 0 83880-81
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2651 0 83880-81
ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2651 0 83880-81
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651 0 83880-81
ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 83880-81
ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 2651 0 83880-81
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2651 0 83880-81
ΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2651 0 83880-81
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2651 0 83880-81
2ος Όροφος
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 2651 0 83880-81
ΜΩΗΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2651 0 83880-81
ΝΤΟΡNΤΑΙ ΜΑΡΙΑ 2651 0 83880-81
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2651 0 83880-81
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 83880-81
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 0 83880-81
ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ - ΖΑΝΕΤ ΙΩΑΝΝΑ 2651 0 83880-81
1ος Όροφος
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2651 0 83880-81
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2651 0 83880-81
ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651 0 83880-81
ΛΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651 0 83880-81
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 0 83880-81
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΓΙΟΥΛΑ 2651 0 83880-81
ΤΗΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ 2651 0 83880-81
ΤΡΑNΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 0 83880-81
ΧΑΧΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2651 0 83880-81
ΜΠΑΛΑΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2651 0 83880-81
ΔΡΟΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 2651 0 83880-81
ΙΣΟΓΕΙΟ - ΤΜΉΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ
ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2651 0 83880-81 &2651 0 83760
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΩΝ ΟΓΑ, ΚΩΛΕΤΤΗ 14 ΙΣΟΓΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ 2651 0 73328
FAX 2651 0 73328
Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ & ΠΡΑΣΙΝΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ -ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ 2651 3 61361
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 2651 3 61168 ,2651 3 61362
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 2651 0 31168
ΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2651 0 31168
ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
ΕΠΟΠΤΗΣ - ΜΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2651 0 75555
ΒΑΡΤΖΩΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61395
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2651 0 31168, 2651 3 61362
ΝΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2651 0 31168, 2651 3 61362
ΣΤΟΥΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2651 0 31168
FAX 2651 0 77805
ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
ΣΙΩΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 3 61396
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2651 3 61396
ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 3 61396
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2651 3 61396
ΤΜΗΜΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ - ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΩΝ
ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 0 25959
ΝΙΚΗ ΡΗΜΑ - ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑΔΟΥ 2651 0 25959
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ 2651 3 61405
ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2651 3 61405
ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ & ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ,ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ,ΚΑΤΣΙΚΑ
ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2651 3 61809
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟΥ, ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ 6
ΤΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2651 0 21797
ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΓΡΟΤΑΞΙΟ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2651 3 61389
ΚΑΚΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2651 3 61405
ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651 3 61389
ΜΠΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2651 0 25959
Δ/ΝΣΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ,ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΠΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΝ.ΠΡΟΙΣΤΑΜ Δ/ΝΣΗΣ 26510 01029
ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ 2651 0 01024
ΕΥΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 01030
FAX 2651 0 01030
ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
ΖΑΝΕΤΤΟΥ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗ ,ΑΝΔΡΟΥΛΑ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 01025
ΝΟΥΣΗ ΡΟΖΑΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ 2651 0 26356
ΚΑΛΔΑΝΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ 2651 0 26356
FAX 2651 0 26856
ΓΡΑΦΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΑΡΧΕΙΟ ΔΗΜΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2651 0 66493
ΚΕΟΣΕΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2651 0 66493
ΜΑΡΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
FAX 2651 0 66493
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΕΞΑΡΧΟΥ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 75131
ΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΑΒΕΡΩΦ
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΝΙΑΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, ΚΑΠΛΑΝΗ 11
ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -ΠΡΟΕΔΡΟΣ 2651 3 61360 & 2651 0 01000
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2651 0 01001
FAX 2651 0 01018
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΝΙΑΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ , ΑΒΕΡΩΦ 6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΙΛΗ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ 2651 0 01012
ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΕΤΗ 2651 0 01019
ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΓΙΩΤΑ (ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ) 2651 0 01002
ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ - ΠΥΡΣΙΝΕΛΛΑ
ΖΕΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 2651 0 21641, 2651 0 21645
ΚΟΜΠΟΥΛΗΣ ΑΚΗΣ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ 2651 0 21617, 2651 0 21629, 2651 0 21653
ΝΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ 2651 0 21641, 2651 0 21645
ΜΠΑΡΖΩΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΤΩΡΑ 2651 0 21641, 2651 0 21645
ΜΑΛΑΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - ΔΡΑΣΥ 2651 0 21641, 2651 0 21645
ΛΟΙΠΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
Δ/ΝΣΗ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ (ΚΕΠ)
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ
ΚΕΠ ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ,ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 4 2651 0 36668, FAX 2651 0 70173
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 2651 0 85800 2651 3 61121/61127
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ 2651 3 6183, 2651 0 92279
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2651 3 60731 - 60729
ΚΕΠ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 2651 0 94025 , 2651 0 94415
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ
ΣΤΑΥΡΑΚΙ 2651 0 40211
FAX 2651 0 45101
ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟ 2651 0 42041
ΜΑΡΜΑΡΑ 2651 0 41739
ΣΥΝΕΝΝΟΥΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΖΟΛΩΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 2651 3 61026
ΚΟΛΥΖΩΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2651 3 61024
FAX 2651 3 61024
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651 0 91105
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2651 3 61700
FAX 2651 0 93901
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2651 3 61826
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2651 3 61814
ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2651 3 61825
ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2651 3 61834
FAX 2651 0 94218
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651 3 60714
ΑΥΓΕΡΗ ,ΤΟΥΣΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2651 3 60726
ΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 0 81650
FAX 2651 0 82604 & 81714
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2651 0 86274, 2651 0 81814
FAX 2651 0 81814
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ,ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ,ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΣΗΣ Δ.Ι.
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΜΕΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2651 0 83940
FAX 2651 0 75784
ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ 2651 0 83942
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΑ 2651 0 83942
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ- ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ 2651 0 83943
ΣΤΡΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ 2651 0 83958
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -ΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651 0 83958
ΠΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ & ΑΘΛΗΣΗΣ 2651 0 83962
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ -ΠΡΟΙΣΤ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ 2651 0 83964
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΤΣΑΤΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 2651 0 83955
ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΣΗΣ - ΜΗΤΡΩΟΥ
ΜΑΤΣΗ ΞΑΝΘΗ 2651 0 83957
ΖΥΓΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2651 0 83957
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ 2651 0 83961
ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΒΟΤΣΙΚΑ ΑΓΛΑΙΑ 2651 0 83950 & 2610 0 83944
ΣΟΥΛΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 2651 0 83950
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΣΙΨΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ 2651 0 83959
ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2651 0 83959
ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651 0 83947
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2651 0 83951
ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ, ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 2
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΚΑΤΙΑ 2651 0 25429
ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΟΡΩΔΙΑ, ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 2 2651 0 83946
ΚΔΑΠ
ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΔΩΔΩΝΗΣ 35 2651 0 46220
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΤΖΗ 19,ΣΒΟΥΡΑ 2651 0 37187
ΚΑΤΙΝΑΣ ΠΑΞΙΝΟΥ 8 , ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ 2651 0 74644
ΡΟΔΑ,ΔΩΔΩΝΗΣ 35 2651 0 68565
ΣΧΟΛΗ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΧΟΡΟΥ 2651 0 73657
ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ,ΔΩΔΩΝΗΣ 35 2651 0 48235
ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ, ΔΩΔΩΝΗΣ 35 2651 0 48235
ΔΗΜΟΤΙΚΟ PARKING 2651 0 78355
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΔΕΠΕΙ), ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 55
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΩΝ 2651 0 37780
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ 2651 0 37078
FAX 2651 0 74197
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΘΕΑΤΡΟ(ΔΗΠΕΘΕ) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ & ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ- ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2651 3 61404
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -
ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 2651 0 25670
ΚΟΥΤΣΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2651 0 25670
FAX 2651 0 73233
ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ 2651 0 65670
ΔΗ.ΑΝ.Ε.Τ.Α.Ι
ΚΕΚΩΠ 2651 0 32037 & 2651 0 20188
ΚΕΚΩΠ FAX 2651 0 31043
ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙ 2651 0 45581
ΟΙΚΟΣ ΕΥΓΗΡΙΑΣ 2651 0 49808
Δ/ΝΣΗ Κοινωνικής Προστασίας- ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΖΙΟΒΑΡΑ ΣΟΦΙΑ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ 2651 0 01051
ΤΣΙΩΤΣΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 2651 0 01049
ΚΑΠΗ ΠΟΛΕΩΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΚΑΠΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ 1α 2651 305903
20 ΚΑΠΗ ΖΙΝΗΣ 12 2651 0 23239
30 ΚΑΠΗ Κ.Α ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 198 26510 78058
40 ΚΑΠΗ Α. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 6 26510 28352
50 ΚΑΠΗ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΖΕΡΒΑ 79 26510 49905
60 ΚΑΠΗ ΠΙΝΔΟΥ 47 2651 0 39652
70 ΚΑΠΗ ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΤΣΗ 4 2651 0 83381
80 ΚΑΠΗ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 4 2651 0 67875
90 ΚΑΠΗ ΚΕΝΤΡΙΚΉ ΠΛΑΤΕΙΑ,ΠΕΔΙΝΗΣ 2651 0 93263
10ο ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ 21,ΑΝΑΤΟΛΗ 2651 0 66110
11ο ΣΠΗΛΑΙΟΥ 19,ΠΕΡΑΜΑ 2651 0 81182
12ο ΖΩΣΙΜΑΔΩΝ 8,ΚΑΤΣΙΚΑΣ 2651 0 92176
ΟΚΠΑΠΑ,ΑΒΕΡΩΦ 6
ΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2651 0 01006
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΤΣΟΥΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2651 0 01028
Δ/ΝΤΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΓΚΑΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2651 0 01031
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ,ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΏΝ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ Προγράμματα
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2651 0 01037
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΣΜΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2651 0 01045 -44
ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
ΤΖΟΒΑΡΑ ΒΑΣΩ 2651 0 01034
ΔΟΥΒΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2651 0 01042
ΛΙΓΚΑ ΖΩΗ 2651 0 01035
ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 2651 0 01037
ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651 0 01033
ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2651 0 01039
ΓΡΑΦΕΙΟ Προμηθειών
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 2651 0 01036
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ-ΜΗΤΡΩΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ
ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ 2651 0 01032
ΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2651 0 01015
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΑΜΕΣΟΛΑΒΗΣΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΛΙΩΛΗ ΑΛΕΞΙΑ 2651 0 01043
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ,ΚΕΠΑΒΙ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 26510 30504
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ,ΚΑΤΣΙΚΑ
ΙΑΤΡΕΙΑ - ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ, ΚΕΠΑΒΙ
ΣΚΑΜΝΕΛΟΥ ΑΝΝΑ 2651 304760
ΚΕΠ ΥΓΕΙΑΣ,ΑΒΕΡΩΦ 6
ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2651 361401
ΚΗΦΗ ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΩΝ,ΧΡΗΣΤΟΒΑΣΙΛΗ 19
ΤΗΛΗ ΣΟΦΙΑ 26510 26994
ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΑΒΕΡΩΦ 6
ΤΣΟΥΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 26510 01028
ΞΕΝΩΝΑΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2651 305714
ΥΠΝΟΤΗΡΙΟ ΑΑΣΤΕΓΩΝ,ΚΕΚΩΠ 26510 73277
ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
ΘΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ 2651 0 01021
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ-ΛΩΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2651 181028
1ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ,ΖΩΙΔΗ 1 2651 0 26385
2ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΥΡΣΙΝΕΛΛΑ 23 2651 0 26681
3ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΓΑΖΗ 2 2651 0 25901
4ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΙΩΝ,ΕΘΝΙΚΗ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 63 2651 0 65302
5ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ 2651 0 74412
7ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΚΕΒΙΛ 2651 0 27926
8ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 2651 0 91364
10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,25 ΜΑΡΤΙΟΥ 12 2651 0 81311
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2651 0 47781
ΛΟΓΓΑΔΕΣ 2651 0 52265
ΔΡΟΣΟΧΩΡΙ 2651 0 58360
ΑΜΦΙΘΕΑΣ 2651 0 81170
ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ (ΑΜΠΕΛΙΑΣ) 2651 0 92828
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
1ος ΚΑΛΒΟΥ 4 2651 0 74196
2ος ΖΑΓΟΡΙΟΥ 2 & ΒΗΛΑΡΑ 2651 0 78659
3ος ΜΟΛΟΣΣΩΝ & ΚΑΛΒΟΥ 2651 0 21554
4ος ΚΑΛΟΥΤΣΙΑΝΗΣ,ΑΡΧ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ 2651 0 25377
5ος ΚΙΑΦΑ,ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 31 2651 0 45563
6ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ,ΔΟΜΠΟΛΗ 2651 0 42782
7ος ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 2651 0 55720
8ος ΣΕΙΣΜΟΠΛΗΚΤΑ,ΒΑΣ.ΚΟΝΤΟΥ 2651 0 40157
9ος ΑΝΑΤΟΛΗΣ,ΠΟΝΤΟΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 2651 0 48356